Warning: in_array() [function.in-array]: Wrong datatype for second argument in /usr/local/apache/www/htdocs/szczepankowo.szkolnastrona.pl/includes/config.inc.php on line 56
szkolnastrona - Szkoła Podstawowa w Szczepankowie - Rok szkolny 2011/2012 - 30-05-2012 r. - RAJD ROWEROWY
lista mailingowa

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w twojej szkole - zapisz się na naszą listę mailingową.

witamy na stronie naszej szkoły
Jesteś tu: » Rok szkolny 2011/2012 » 30-05-2012 r. - RAJD ROWEROWY

Rajd rowerowy to impreza o charakterze opiekuńczo - wychowawczym, a jego głównym założeniem jest propagowanie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. W dniu 30.05.2012 r. odbył się rajd rowerowy w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Wspaniała pogoda sprawiła, że ze Szkoły Podstawowej w Szczepankowie na starcie stanęło 25 uczestników w tym 3 opiekunów: Wojciech Klimaszewski, Joanna Brulińska, Krzysztof Szakiel.

Rajd ruszył punktualnie o godz. 9.00 z placu przed szkołą, na trasę ścieżki rowerowej o długości około 30 km. Trasa rajdu wiodła przez delikatnie pofałdowane drogi gminy Śniadowo. Uczestnicy rajdu doświadczyli wielu przygód związanych z pokonywaniem trasy ale również mogli podziwiać naturalne formy krajobrazowe. Podczas przejazdu całej grupie dopisywały znakomite nastroje. Wędrówka rowerowa ścieżką dała możliwość podziwiania piękna przyrody. Na koniec rajdu każdy uczestnik dostał pamiątkowy dyplom za ukończenie rajdu.

Opracowanie: szkolnastrona.pl